Výroba pelmeňů v rodinném kruhu je naší tradicí, kterou si předáváme z generace na generaci. Pořád stejné, pořád dobré pelmeně nás nikdy neodradily od toho, abychom zlenivěli a začali je kupovat – na trhu jsme nikdy nenašli nešizenou kvalitu.

Tato situace nás již před více jak deseti lety přiměla k tomu začít dělat domácí pelmeně pro naše známé či pro vybrané spřátelené obchody. Vždy jen z pravého masa, poctivé, nešizené a ručně lepené.
 
 
KVALITA – jak již bylo v předchozích řádcích řečeno, kvalita je bod s kterým se nikdy nesnížíme, můžete si být jisti, že značka EXTRA vždy bude zárukou nešizené pochoutky.
 
Ochutnejte naše pelmeně a pochopíte, obzvlášť pokud srovnáte s jinými. Do masové náplně nepřidáváme žádné fosfáty, dochucovadla či jakoukoli chemii (popravdě to ani neumíme a umět nechceme), nikdy vás neošidíme tím, že bychom do masové složky přidávali jinde jinak populární sojové maso. Maso odebíráme z kvalitních chovů od poctivých českých dodavatelů a farem, mouku do těsta z českých mlýnů.
 
RUČNÍ, POCTIVÁ PRÁCE – naše výrobky jsou ručně lepené. Nemáme žádné velké automatické stroje chrlící stovky pelmeňů rovnou do sáčků. Vše je zcela podomácku ale v – každý pelmeň je ručně naplněn a ručně slepen. Tady by platilo známé rčení „preferujeme kvalitu před kvantitou“. Mnozí tomu nechtějí věřit, nicméně můžete se přesvědčit sami – vezměte sáček a podívejte se na jednotlivé pelmeně – každý je jiný, jelikož každý z nás, kdo je lepí má trochu jiný styl.
 
Hotový pelmeň (těsto+náplň) se po slepení šokově zmrazí, a takto přijde až k vám, našemu zákazníkovi do rukou.
 
Toto vše vyrábíme v nově zkolaudovaném provozu, jež splňuje veškeré hygienické normy a nároky, vždy platné k aktuálnímu roku.
 
Pelmeně v posledních letech díky automatizované produkci utrpěly na kvalitě. Jsme rádi, že pro vás můžeme dělat tu kvalitu, jakou jste mnozí mohli znát z dob, kdy ještě svět neznal populární éčka a maso bylo opravdu maso.
 
Chceme navrátit pelmeněmanty vareniky na váš jídelní stůl jako tradiční jídlo, s kterým se nemusíte stydět pohostit svou návštěvu, ba naopak – všichni to ocení a každý si najde to své – našim nejmenším budou chutnat vareniky plněné višní, dospělí si pochutnají na šťavnatém vepřovém či hovězím, pro gurmány pak manty či pelmeně se skopovým masem. Pro ty, co nemají chuť na maso, můžeme pak doporučit vynikající vareniky s bramborem či tvarohem.
 
Naše široká škála náplní vám dává jedinečnou možnost vybrat si tu vámi oblíbenou či zakoupit různé a pohostit své nejbližší několika talíři, které dáte doprostřed stolu a dáte na výběr – maso – ryba – vareniky s bramborem a sladká varianta jako dezert na konec. Je to originální a překvapíte!
 
Nabízíme Vám nejkvalitnější produkt této kategorie na českém trhu. Nejde o produkt nejlevnější, zaručeně ale potěší vaše chuťové buňky a prospěje zdraví.
 
Zkuste pelmeně Extra, zkuste poctivou kvalitu! Přejeme dobrou chuť!